Marek

szurawski

potęga auto rozwoju

bio

Marek Szurawski od 1988 roku zaangażował się z pasją w szeroko rozumiany trening interpersonalny, zwłaszcza metody treningu pamięci, sprawnego myślenia i rozwoju osobowości. Jest pomysłodawcą i współprowadzącym z żoną Elżbietą i synami Markiem i Filipem Dąbrowskim przedsiębiorstwo Ecce Homo XXI – niepubliczną placówkę oświatową, której misją jest szybka i jakościowa poprawa systemu edukacji w Polsce. Swoją misję przedsiębiorstwo realizuje przez organizację turnusów dla każdego, z autorskim programem: „Wakacyjnych Szkół Treningu Pamięci, Sprawnego Myślenia i Rozwoju”.

Do stycznia 2017 przeprowadził ponad tysiąc pięćset wykładów, seminariów, kursów i szkoleń poświęconych nowoczesnym technikom uczenia się, twórczemu myśleniu i szeroko rozumianemu auto rozwojowi.

Od 1994 roku chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami w licznych, renomowanych centrach szkoleniowych, przedsiębiorstwach, instytucjach i szkołach wyższych, w tym również w instytucjach unijnych. Na tym polu autor bestsellerów, m.in.: „Pamięć. Trening interaktywny”, „Pamięć i intelekt. Trening mistrzowski” oraz „Pamięć na całe życie. Trening arcymistrzowski” oraz e-booka: „HiMemory! Ucz się i baw!” i wielu tłumaczeń z tej tematyki (w tym klasycznych już dziś pozycji: „Sekrety superpamięci” i „Superpamięć dla uczących się” Harry Lorayne’a oraz „Pamięć na zawołanie” Tony Buzana). Autor programu „Akademia pod Żaglami”, łączącego turystykę i rekreację pod żaglami ze specjalnym programem szkoleniowo – integracyjnym na pokładzie, związanym z nowoczesnymi technikami pracy umysłowej, rozwojem osobowości i budowaniem ducha zespołu. Autor programów radiowych i telewizyjnych, poświęconych kształceniu pamięci i umysłu („HiMemory! Pięć minut dla pamięci” i „Pięć minut na myślenie”). Twórca i współorganizator otwartych Memoriad Szkolnych i Mistrzostw Polski w Zapamiętywaniu. Współpracuje z Akademią Nauki w Warszawie, Leader School w Łodzi. Fundacją „Edukacja na nowo” i Instytutem Edukacji w Warszawie. Jako ekspert w zakresie wszechstronnego rozwoju, w ramach POKL Priorytet III Wysoka Jakość Systemu Oświaty, Działanie 3.5 – kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół, w latach 2012-13 prowadził warsztaty szkoleniowe: „Techniki skutecznego uczenia się i nauczania” Certyfikowany trener programu Butterfly Universe Project Tony Buzana. Należy do Klubu Myśli Intelektualnej XXI wieku.

Marek Szurawski

tematyka szkoleń

Trzy tematyczne osie szkoleń skupiające w sobie 35 lat zbieranej wiedzy, doświadczeń i przemyśleń.

Marek Szurawski Pamięć

Szybkie uczenie się

Nowoczesne techniki pracy umysłowej

marek szurawski pamiec

Twórcze myślenie

Jak odkryć i wykorzystać naturalne pokłady twórczego geniuszu

sukces osobisty

Auto rozwój

Wykorzystywać pełnię własnego potencjału

kalendarz szkoleń

współpraca

Nowość

Strefa Hi Memory

Co najcenniejszego możemy dać dzieciom, uczniom, młodemu pokoleniu? Wiedzę, jak właściwie używać myślącego i uczącego się mózgu, bujną wyobraźnię, odwagę marzeń,  poczucie samodyscypliny, umiejętność współpracy
i komunikacji, wysoką samoocenę i wiarę w swoje możliwości. I – może przede wszystkim – radość na drodze do spełnionego, udanego  życia. 

strefa himemory

blog

Publikacje na blogu poświęcone są tematyce auto rozwoju, szybkiego uczenia się, zapamiętywania i twórczego myślenia. To lata poświęcone zgłębianiu wiedzy specjalistycznej uzupełnionej o własne przemyślenia i wnioski.
Treści zamieszczane na blogu mogą stanowić dla czytelników potężne narzędzie pracy nad samym sobą, które pozwoli zmienić życie na lepsze. Zapraszamy do lektury!

Obejrzyj

Sprawdź ponad 4 godziny darmowych materiałów video, w których występuje Marek Szurawski – szkolenia
i konferencje w całej Polsce.

“Nie ważne kim jesteś i skąd pochodzisz,
ważne dokąd zmierzasz i kim możesz być.”

– Brian Tracy

Kontakt

kontakt@marekszurawski.pl

+48 791 960 912